Kariera

Przedstawiciel handlowy

Data publikacji: 16.01.2013Nr referencyjny: A/01/2010

Opis stanowiska

  • Poszukujemy Przedstawicieli Handlowych z całej Polski
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • przygotowywanie ofert handlowych pod kątem Klienta
  • negocjacje cen i warunków współpracy
  • dbanie o poprzedażowe relacje z Klientem

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość branży narzędziowej
  • łatwość w budowaniu bardzo dobrych relacji z Klientem
  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe
  • ukierunkowanie na realizację wyznaczonych zadań

Oferujemy

  • atrakcyjna polityka premiowa oparta na wynikach sprzedaży
  • narzędzia służbowe (samochód służbowy, laptop, komórka)
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych